Loading...
Order fulfillment: 24 hours
EAN: 5907678407986
Shipping cost: no. EUR
Manufacturer: Vitaler's

Vitaler's Wild Yam (Dziki pochrzyn) 

Pochrzyn włochaty (Wild Yam) to wieloletnie pnącze, które naturalnie występuje na obszarach Azji, Afryki oraz we wschodniej części Ameryki Północnej. Pochrzyn zawiera diosgeninę, która zaliczana jest do fitoestrogenów.

Dziki Pochrzyn (Dioscorea villosa) wspiera utrzymanie właściwej równowagi hormonalnej u kobiet w okresie przekwitania bądź w trakcie napięcia przedmiesiączkowego (PMS).

Ten wegański suplement diety standaryzowany na 16% diosgeniny, polecany jest w szczególności kobietom w okresie menopauzy, które borykają się z uderzeniami gorąca, nadmiernym poceniem się, niepokojem i drażliwością.

Rola Wild Yam w organizmie:

  • Pomaga kobietom radzić sobie z charakterystycznymi objawami menopauzy, takimi jak uderzenia gorąca, pocenie się, niepokój i drażliwość.

Skład

Wielkość opakowania: 60 kapsułek

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

SKŁADNIKI 1 KAPSUŁKA RWS
Pochrzyn włochaty ekstrakt
w tym diosgenina
500 mg
80 mg
<>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Standaryzowany ekstrakt z pochrzynu włochatego (16% diosgeniny), otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.