Loading...
Order fulfillment: 24 hours
EAN: 8000137004690
Shipping cost: no. EUR
Manufacturer: Equilibra

ALOE VERA DIGEST Z IMBIREM EQUILIBRA ® - SUPLEMENT DIETY

Aloe Vera DIGEST Equilibra ® zawiera 100% czystego miąższu bez dodatku wody (gelum sine skin), uzyskanego świeżo z wyselekcjonowanych liści o wysokim stężeniu polisacharydów reprezentowanych przez widoczne włókna w zawiesinie.

Aloe Vera DIGEST Equilibra ® łączy oczyszczające działanie aloesu z suchym ekstraktem z korzenia imbiru (miareczkowanym do 1% w gingerolach), tradycyjnie stosowanym w celu poprawy funkcji trawiennych i znanym z działania przeciw nudnościom.

POCHODZENIE ALOESU EQUILIBRA ®
Uprawa aloesu używanego przez Equilibra® odbywa się bez użycia chemikaliów, a zbieranie liści, jak również przetwarzanie, odbywa się ręcznie.

CZYSTY ŻEL ALOESOWY

Żel Aloe Vera znajdujący się w sercu każdego liścia jest starannie oddzielany od części zewnętrznej, eliminując w ten sposób wszelkie zanieczyszczenia, takie jak hydroksyantraceny i aloina, obecne w zielonej części liścia oraz w błonie oddzielającej żel od woskowej części zielonej. Rezultatem jest czysty żel, zawierający polisacharydy i substancje mineralne, ze spójnym miąższem, w którym skoncentrowane są korzystne substancje Aloe Vera. Wiadomo, że właściwości żelu Aloe sprzyjają fizjologicznym funkcjom oczyszczającym organizmu.

RYGORYSTYCZNE KONTROLE - SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Dzięki analizom przeprowadzanym na każdej partii produkcyjnej surowca, Equilibra ® stale angażuje się w weryfikację i kontrolę swoich produktów na bazie aloesu, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i zaoferować swoim konsumentom najlepszą kontrolowaną jakość. Butelka wykonana z materiału pochłaniającego promieniowanie UV działa jak ekran ochronny dla celowo przezroczystej zawartości, takiej jak etykieta, aby docenić, nawet wizualnie, jakość produktu.

Skład 

Aloes ( Aloe vera (L.) Burm. F. syn. Aloe barbadensis Mill.) Gelum sine skin; zakwaszacz: kwas cytrynowy; Imbir ( Zingiber officinale Rosc.) Rhizome tit. 1% gingeroli, naturalny aromat imbirowy, substancje konserwujące: benzoesan sodu, sorbinian potasu; substancja słodząca: glikozydy stewiolowe.

ŚREDNIA ZAWARTOŚĆ
SKŁADNIKI DLA MAKSYMALNEJ DAWKI (50 ML)
Aloe vera gelum sine cute 49,67 g
Suchy ekstrakt z imbiru 100 mg
w tym gingerole 1 mg

Sposób użycia:

Przed każdym użyciem wstrząsnąć butelką; produkt odmierzyć za pomocą załączonej miarki; można rozcieńczyć z niegazowaną wodą lub innym napojem (chłodnym lub w temperaturze pokojowej).

50 ml dziennie, co odpowiada 1 miarce. Płyn można przyjmować bez dodatków lub rozcieńczony w ulubionym napoju, najlepiej rano. Przed nalaniem wstrząsnąć. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 30 dni.

Ze względu na naturalne pochodzenie niektórych składników możliwe są różnice organoleptyczne i różnice w barwie produktu, co nie wpływa na jego jakość i nie stanowi wady produktu.

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy tryb życia.

Zalecana dzienna porcja dostarcza składniki wykazujące efekt fizjologiczny na poziomie umożliwiającym uzyskanie deklarowanego korzystnego działania.

Produkt zawiera 10 zalecanych dziennych porcji do spożycia. Nieotwarty produkt przechowywać z dala od źródła ciepła, światła słonecznego i wilgoci.

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 30 dni od pierwszego otwarcia.

Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Pojemność: 500 ml

Wyprodukowano we Włoszech