Loading...
Order fulfillment: 24 hours
EAN: 5907678406682
Shipping cost: no. EUR
Manufacturer: Vitaler's

Saw Palmetto, czyli Serenoa repens, to karłowata palma pochodząca z południowo-wschodnich regionów Ameryki Północnej. Owoce palmy sabałowej były od dawna używane przez rdzennych Amerykanów ze względu na swoje właściwości odżywcze, moczopędne, uspokajające, afrodyzjakalne i zmniejszające kaszel.

Palma Sabałowa to suplement diety stworzony z myślą o mężczyznach szukających pomocy w poprawie zdrowia prostaty (pomaga w zapobieganiu łagodnemu przerostowi gruczołu krokowego lub zapalenia prostaty).

Saw Palmetto zawiera flawonoidy, kwas stearynowy, kwas palmitynowy, kwas oleinowy oraz inne kwasy tłuszczowe. Jedna wegańska kapsułka Vitaler's Palma sabałowa dostarcza 550 mg wysokiej jakości ekstraktu z tej rośliny.

Skład:

Wielkość opakowania: 60 kapsułka

Porcja jednorazowa: 1 kapsułka

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Składniki 1 kapsułka RWS
Palma sabałowa ekstrakt 10:1 550 mg <>

RWS - Dzienna referencyjna wartość spożycia

<> Nie ustalono dziennej referencyjnej wartości spożycia

Składniki:

Ekstrakt z owoców palmy sabałowej 10:1, otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza).

Sposób użycia:

1 kapsułkę podczas posiłku.

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W okresie ciąży i karmienia piersią przed zastosowaniem należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Przechowywanie:

W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Informacja:

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.